+48 22 110 08 47 info@chicco-service.pl

Serwis Chicco

Autoryzowany serwis produktów Chicco. Zapraszamy!
Nasza firma koncentruje swoją działalność na rynku produktów dla dzieci nierozerwalnie związanym z obszarem usług serwisowych w ramach podpisanych umów z producentami i dystrybutorami artykułów dziecięcych.

Cechuje nas spójne pozytywne podejście do realizowanych projektów serwisowych poparte wieloletnim doświadczeniem oraz bezpośrednią współpracą z czołowymi producentami sprzętu i artykułów dziecięcych.

Nasze motto to wnikliwa analiza potrzeb obecnych Klientów – Użytkowników oraz indywidualne propozycje rozwiązań serwisowych zarówno w okresie trwania gwarancji jak również po jej zakończeniu.

Strategia funkcjonowania naszego serwisu:

  • orientacja na Klienta
  • dynamizm w realizacji powierzonych zleceń serwisowych
  • elastyczność w zakresie napraw pogwarancyjnych i ich wyceny
  • kontakt i opieka w zakresie zgłoszeń serwisowych na każdym etapie ich realizacji
  • terminowość wykonania usług naprawczych oraz bezpłatny system telefonicznej konsultacji i wsparcia

Na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas usług serwisowych odpowiedzą nasi pracownicy.

W tym celu prosimy Państwa o bezpośredni kontakt telefoniczny bądź e-mail. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Znajdziemy Najbardziej Korzystne Rozwiązanie – Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Zgłoszenia serwisowe on-line!

Nasz Serwis to system odbioru i doręczeń paczek "door to door" na terenie kraju.
Kontrolę zleceń gwarancyjnych zapewnia jeden, zintegrowany system informatyczny umożliwiający pełną kontrolę nad całym procesem usług serwisowych od momentu otrzymania zgłoszenia aż do potwierdzenia dostarczenia naprawionego artykułu do Klienta (system monitorowania przesyłek Track & Trace).

Partnerami strategicznymi naszej firmy są renomowani producenci działający efektywnie na rynku produktów dziecięcych co stanowi gwarancję jakości oraz profesjonalnych rozwiązań serwisowych budowanych w oparciu o oczekiwania Klientów.

W celu zgłoszenia artykułu do naszego serwisu prosimy „kliknąć tutaj” bądź skorzystać z zakładki „Zgłoszenie Serwisowe”, znajdującej się w menu bocznym.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mail na adres info@chicco-service.pl bądź kontakt telefoniczny z naszym serwisem – zakładka Kontakt. W e-mailu zwrotnym otrzymają Państwo szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych etapów przygotowania towaru dla potrzeb sprawnego i czytelnego przebiegu procesu serwisowego.

Dziękujemy Zespół Techniczny

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!